Гурт CLOUDLESS презентував кліп «Drown Me Down» напередодні нацвідбору Євробачення 2020

Гурт CLOUDLESS презентував кліп на композицію «Drown Me Down», з якою змагатиметься у нацвідборі пісенного конкурсу Євробачення 2020. Процес зйомки відео курував режисер Олег Борщевський, який раніше співпрацював з Арсеном Мірзояном, гуртами Без Обмежень та Бумбокс й іншими українськими виконавцями.

Відеоряд до пісні Drоwn Me Dоwn сповнений алегорій на крихкий та безупинний сучасний світ. Як почуває себе в такому світі людина? Гурт пропонує глядачам самим віднайти відповідь на це питання, побачивши відео.

«Незважаючи на життєві складнощі, ніхто не має права вказувати, як нам жити та що і як робити. Не існує «правди в останній інстанції». Це пісня-заклик: ніколи не здавайся, будь собою! Втілені у кліпі образи — ключі, що відкривають значно більше, ніж ми можемо сказати», — зазначають учасники CLOUDLESS.

Зйомки кліпу тривали 14 годин, за які 13 акторів, 3 учасники гурту та 14 членів знімальної групи відіграли 25 сцен.

«Створення кліпу можна порівняти з авторськими короткометражками. Звісно, повнометражне кіно займає більше часу та підготовки, однак кліп — можливість у короткій формі передати ідею, яка співзвучна зі світосприйняттям музикантів та режисера. Найлегше працювати з музикантами, які знають, чого хочуть. Вони мають знати, хто вони, як бажають самовиражатись та чого прагнуть», — каже Олег Борщевський.

Зазначимо, що вже 8 лютого відбудеться перший півфінал національного відбору на «Євробачення-2020». Крім CLOUDLESS, свої номери покажуть співачки Jerry Heil, Assol, Katya Chilly, Krutь, гурти Go-A та [О], а також співак Gio.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

мобільний павільйон House of Europe

House of Europe шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон

Минулого року разом з молодими українськими архітекторами Іваном Протасовим, Яною Бучацькою, Дмитром Міхєєвим і Тарасом Бараном команда House of Europe розробила мобільний павільйон. Це ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...

Юлія Федів

Керівниця УКФ Юлія Федів: «Зміни неможливо запровадити, якщо в них не будуть зацікавлені безпосередні виконавці»

Керівниця УКФ (Український культурний фонд) Юлія Федів розповіла про те, як культурні та креативні індустрії країни пережили кризу та рухаються ...