Группа Bring Me The Horizon сыграет концерт в Киеве в феврале 2020 года

Британская рок-группа Bring Me The Horizon выступит в киевском клубе StereoPlaza 11 февраля 2020 года.

Концерт состоится в рамках мирового турне в поддержку шестого студийного альбома «AMO», который вышел в январе этого года. В пластинку вошли 13 композиций. Среди жанров альбома его создатели выделяют поп-рок, электронный рок, синти-поп, электро-поп, альтернативный рок, хард-рок, EDM и поп. Также пластинка содержит элементы хип-хопа и трэп-музыки.

Кроме треков с нового альбома, музыканты сыграют известные хиты.

Цены на билеты стартуют от 1299 гривен. Приобрести их можно по ссылке.

Фото: Paul Harries

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Український фотограф Артур Абрамів переміг у міжнародному фотоконкурсі National Geographic

Львівський фотограф Артур Абрамів переміг у міжнародному фотоконкурсі від National Geographic Treveller India «World Public Transport». Фотопроєкт присвячений різноманіттю видів громадського ...

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...

День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Фільм «CIDADE INERTE» розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу намертво зупиниться.

Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в AR.

П’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття за версією Ace Metrix

З нагоди Міжнародного дня пива аналітична фірма Ace Metrix назвала п’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття на думку самих любителів пива.

ООН розповідає про проблему неписьменності за допомогою послідовних трейлерів на YouTube

Кампанія має вигляд ряду послідовних трейлерів на YouTube, які сприймаються дуже по-різному, залежно від того, орієнтується глядач на текст чи на озвучку.