Фильм «Мстители: финал» установил новый рекорд по сборам в прокате

Финальная экранизация «Мстителей» установила новый рекорд, собрав 2,19 миллиарда долларов в прокате за 11 дней.

По итогам второго уикенда в прокате лента обошла «Звездные войны: Пробуждение Силы» и «Титаник» с 2,07 и 2,18 млрд долларов кассовых сборов соответственно. Таким образом, супергеройский блокбастер вышел на второе место в истории кинематографа, оставив лидерство «Аватару» Джеймса Кэмерона.

Главным зарубежным рынком для «Мстителей» остается Китай, где фильм получил более 575 миллионов долларов. Также лента пользуется большой популярностью в Великобритании и Южной Корее: в каждой из этих стран фильм собрал более $80 миллионов.

Голливудские аналитики предсказывают, что «Мстители» в долгосрочной перспективе получат редкий 96-процентный рейтинг на веб-сайте Rotten Tomatoes.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Стартував проєкт «Екземпляри XX», присвячений літературно-мистецьким часописам минулого століття

Проєкт «Екземпляри XX. Літературно-мистецька періодика XX століття» спрямований на вивчення знакових періодичних видань про літературу і мистецтво XX століття, які ...

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.

KYIV MEDIA WEEK Global Marathon завершено

Статистика KYIV MEDIA WEEK Global Marathon: 10-й ювілейний міжнародний медіафорум зібрав майже 3000 учасників із 52 країн світу! 14 вересня ...