Архитектор Алекс Чиннек «расстегнул» кирпичную кладку старинного фасада

Британский скульптор Алекс Чиннек «расстегнул» фасад здания в Милане, приурочив эту инсталляцию к Неделе дизайна. Он создал абсолютно новое сооружение, которое в точности имитирует традиционную миланскую архитектуру. Раскрываясь, оно словно бы обнажает интерьер здания. Интерьер же, в свою очередь, тоже содержит застежки в самых неожиданных местах.

Вездесущие застежки-молнии открывают сюрреалистичные «окна», сквозь которые льется призрачный свет. По словам самого Алекса Чиннека, так он в шутливой форме переосмысливает то, что скрывается за фасадами старинных зданий Милана.

Эти «расстегнутые» стены являются своего рода метафорой, обозначающей процесс превращения. А ряд порталов символизирует собой бесчисленное множество путей в будущее. По замыслу скульптора свет, льющийся из каждого проема, должен наполнить его работу надеждой и позитивом.

Проект будет открыт для публики до конца Недели дизайна, то есть до 14 апреля.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Філософський Сад

Проєкт «Філософський Сад» відкриває доступ до серії подкастів та лонгрідів про культуру

Кожен подкаст і лонгрід проєкту «Філософський Сад» — це бесіда і пошук відповіді на запитання: «Якою мовою люди мистецтва говорять ...

Як зробити ідеальне фото: підготовка та результат

Завісу таємниці трохи відхиляє новий тренд в соцмережах The Setup vs. The Shot. Тобто підготовка до того, як зробити ідеальне фото, та її результат.

Як змінювалися тренди хелловінських костюмів впродовж останніх 150-ти років

Американці почали вбиратися в маскарадні костюми на Хелловін наприкінці 19-го століття. Але з того часу тренди хелловінських костюмів дуже змінилися.

Kyiv Art Fair онлайн відкрився для відвідувачів

Цього року фестиваль сучасного мистецтва Kyiv Art Week проходить онлайн. Традиційний ярмарок трансформувався в єдину діджитал-платформу для експонування та продажу ...

Альтернативні емодзі шведського ілюстратора: мінімалізм та багатозначність

Разом із видавничим домом Nieves ілюстратор Андреас Самуельссон створив свої альтернативні емодзі, які не містять нічого зайвого.

Чим дивуватимуть українські бренди Європу та світ: The Phygital Show проєкту Ukrainian New Fashion Days 2020

Пандемія не тільки внесла глобальні зміни до міжнародного ринку моди, але й подарувала можливість українському fashion зайняти гідне місце серед ...