Віртуальний велосипедний маршрут: бренд Santa Cruz випробовує сміливість користувачів

Виробник гірських велосипедів Santa Cruz Bicycles запропонував нідерландським користувачам з Амстердаму випробувати свою сміливість, пройшовши віртуальний велосипедний маршрут, який повторює особливо екстремальні траси, подолані шотландським спортсменом Денні МакАскіллом.

Цей VR-захід, який дозволяє уявити себе на місці відомого велотріаліста, було створено студіями REWIND та Cut Media. Учасники «опиняються» на велосипеді МакАскілла і під час подорожі, що забиває подих, мають можливість на власні очі побачити, чому його вважають справжнім майстром стріт-тріала.

Для інтерактивного заходу «Ride Out» в новому амстердамському магазині бренда було встановлено унікальний велосипедний симулятор, що під’єднується до VR-шолома. Учасникам пропонується випробувати себе на двох дуже різних, але однаково складних маршрутах. Одна з VR-подорожей відтворює запаморочливу поїздку по вузькому карнизу на стрімкому схилі гори Sgùrr MhicChoinnich, що на шотландському острові Скай. А друга – непросте випробування для відчуття рівноваги, у якому учасник має перетнути швейцарський віадук Ландвассер, проїхавшись по його огорожі.

Віртуальну пригоду було створено за допомогою ігрового рушія Unreal Engine та футажу, знятого дронами та налобною камерою спортсмена. Цей футаж було свого часу використано у популярному відео The Ridge, створеному студією Cut Media. Краєвиди для VR-подорожі було відскановано з використанням фотограмметрії.

Інтерактивний симулятор

Поєднавши інтерактивну віртуальну реальність та симулятор руху, студія REWIND створила перший в індустрії VR-тренажер, де користувачі відчувають фідбек у реальному часі. Кожен камінець на маршруті відтворюється за допомогою рухомої платформи та руля.

Такі віртуальні подорожі є частиною мультиканальної маркетингової ініціативи Cut Media. Всі учасники VR-заходу отримують відеозаписи з власним проходженням маршруту, щоб потім можна було похизуватися в соцмережах.

Ніл Евелі (Neil Evely), речник REWIND, розповів: «Поєднавши велосипед Santa Cruz, рухому платформу та ігровий рушій Unreal Engine, ми створили перший у світі віртуальний велосипедний маршрут, який дозволяє відчути все на собі».

А Стю Томпсон (Stu Thomson), засновник Cut Media, додав: «Ми співпрацюємо з Денні МакАскіллом ось уже 12 років і пишаємося можливістю продемонструвати глядачам з усього світу його неймовірну майстерність. Це цікаве випробування сміливості та міцності нервів – вперше посадити когось на велосипед Денні та подивитися, що буде».

Джерело

Нагадаємо, що в травні в Україні пройшов віртуальний велосипедний тур вулицями Львова, Києва та Харкова.

А що стосується велотренажерів, то тут віртуальна реальність знайшла своє застосування, відтворюючи аватара людини, щоб пробудити в ній дух змагання.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Львівські стартапери відтворять 3D-моделі втрачених пам’яток Львова

Львівські фахівці працюють на створенням нового виду туризму — інтерактивний туризм. Команда Chameleon Age відтворює 3D-моделі втрачених пам’яток Львова. Зокрема, ...

Реклама на поштових марках. Частина друга: українська практика

З перших випусків поштові марки незалежної України привернули увагу світової філателістичної спільноти. І не лише тому, що на мапі з’явилася ...

Вакцина робить світ відкритим. Google випустив новий життєствердний ролик

Google опублікував на YouTube ролик, який закликає людей вакцинуватися. Використовуючи пошукові запити Google, ролик наочно демонструє повернення країн та людей від ...

Пошуки кращого. Hyundai запускає кампанію на користь електрифікації автомобілів

Hyundai та агенція Innocean Berlin запустили європейську кампанію з метою сприяння електрифікації своїх автомобілів. Ролик для кампанії знято Себастьяном Штрассером, ...

В Італії офіційно заборонили цензуру в кінематографі

Міністерство культури Італії остаточно врегулювало закон про цензуру в кінематографі. Згідно закону, в країні забороняється перешкоджати виходу фільму або намагатися ...

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосили, що фестиваль цього року пройде лише онлайн, з 21 по 25 червня. Нагадаємо, ...