Віртуальний велосипедний маршрут: бренд Santa Cruz випробовує сміливість користувачів

Виробник гірських велосипедів Santa Cruz Bicycles запропонував нідерландським користувачам з Амстердаму випробувати свою сміливість, пройшовши віртуальний велосипедний маршрут, який повторює особливо екстремальні траси, подолані шотландським спортсменом Денні МакАскіллом.

Цей VR-захід, який дозволяє уявити себе на місці відомого велотріаліста, було створено студіями REWIND та Cut Media. Учасники «опиняються» на велосипеді МакАскілла і під час подорожі, що забиває подих, мають можливість на власні очі побачити, чому його вважають справжнім майстром стріт-тріала.

Для інтерактивного заходу «Ride Out» в новому амстердамському магазині бренда було встановлено унікальний велосипедний симулятор, що під’єднується до VR-шолома. Учасникам пропонується випробувати себе на двох дуже різних, але однаково складних маршрутах. Одна з VR-подорожей відтворює запаморочливу поїздку по вузькому карнизу на стрімкому схилі гори Sgùrr MhicChoinnich, що на шотландському острові Скай. А друга – непросте випробування для відчуття рівноваги, у якому учасник має перетнути швейцарський віадук Ландвассер, проїхавшись по його огорожі.

Віртуальну пригоду було створено за допомогою ігрового рушія Unreal Engine та футажу, знятого дронами та налобною камерою спортсмена. Цей футаж було свого часу використано у популярному відео The Ridge, створеному студією Cut Media. Краєвиди для VR-подорожі було відскановано з використанням фотограмметрії.

Інтерактивний симулятор

Поєднавши інтерактивну віртуальну реальність та симулятор руху, студія REWIND створила перший в індустрії VR-тренажер, де користувачі відчувають фідбек у реальному часі. Кожен камінець на маршруті відтворюється за допомогою рухомої платформи та руля.

Такі віртуальні подорожі є частиною мультиканальної маркетингової ініціативи Cut Media. Всі учасники VR-заходу отримують відеозаписи з власним проходженням маршруту, щоб потім можна було похизуватися в соцмережах.

Ніл Евелі (Neil Evely), речник REWIND, розповів: «Поєднавши велосипед Santa Cruz, рухому платформу та ігровий рушій Unreal Engine, ми створили перший у світі віртуальний велосипедний маршрут, який дозволяє відчути все на собі».

А Стю Томпсон (Stu Thomson), засновник Cut Media, додав: «Ми співпрацюємо з Денні МакАскіллом ось уже 12 років і пишаємося можливістю продемонструвати глядачам з усього світу його неймовірну майстерність. Це цікаве випробування сміливості та міцності нервів – вперше посадити когось на велосипед Денні та подивитися, що буде».

Джерело

Нагадаємо, що в травні в Україні пройшов віртуальний велосипедний тур вулицями Львова, Києва та Харкова.

А що стосується велотренажерів, то тут віртуальна реальність знайшла своє застосування, відтворюючи аватара людини, щоб пробудити в ній дух змагання.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

В Украине запустили экологичное утреннее шоу, которое заботится о психическом здоровье слушателей

В Украине запустили экологичное утреннее шоу. От медитаций в прямом эфире до психологического образования — такой формат придумали Радио Аристократы. ...

Підсумки третього дня Lions Live від Джонатана Мілденхолла, гендиректора TwentyFirstCenturyBrand

Співзасновника та гендиректора консалтингової фірми TwentyFirstCenturyBrand було запрошено підбити підсумки третього дня Lions Live.

Галина Пуліна та Дем'ян Ом про любов до літератури та усвідомлений розвиток

Галина Пулина и Демьян Ом о любви к литературе и осознанном развитии

Многие мировые компании-гиганты, международные организации, вроде ООН, OSCE, Greenpeace и других, сегодня практикуют lifelong learning. Речь идет о непрерывном образовании, ...

Lions Live: як створювалася кампанія The Truth Is Worth It

Люди цінують правду, але не завжди згодні з тим, що за неї треба платити. Тому кампанія The Truth Is Worth It мала змінити поведінку цілого покоління.

HypeAuditor_dentsu_Insta

Хто, як і скільки заробляє в українському Instagram — дослідження HypeAuditor і dentsu Ukraine

Instagram сьогодні є не тільки однією з провідних соціальних мереж, але і найважливішою платформою для influencer-маркетингу. Тож, за ініціативи комунікаційної ...

Українські дизайнери представлять країну на Dutch Design Week

З 17 по 25 жовтня представники України візьмуть участь у Dutch Design Week — найбільшому дизайн-форумі у Північній Європі. Цьогоріч нашу ...