Huawei доводить, що швидкість 5G дорівнює швидкості майстра кунг-фу

З появою 5G як корпорації, так і споживачі з нетерпінням очікують нової ери інновацій та онлайн-технологій. Але незважаючи на те, що нова хвиля можливостей для мобільних пристроїв нас вже досягла, пересічний користувач все ще досить слабко уявляє собі, що таке швидкість 5G. А також в чому її потенціал та як її можна застосовувати на практиці.

Щоб продемонструвати наочно відповідь на всі ці питання, нещодавно компанія Huawei випустила міні-фільм «Кунг-фу двобій у 5G» (5G Kung Fu Showdown). Цей проект переносить аудиторію у новий вимір відеоігор, використовуючи можливості Huawei Mate 30 Pro 5G. Разом з агенцією WPP Team Huawei була створена кампанія, яка дала можливість зійтися у двобої майстрові кунг-фу та гравцеві кіберспорту. Наразі це є верхом можливостей у тому, що стосується ігор у віртуальній реальності з повним зануренням.

Техніки Huawei створили віртуальну арену у середовищі 5G. Завдяки тактильному жилету для віртуальної реальності та системі відслідковування положення у просторі кожен рух майстра кунг-фу якнайточніше переносився у віртуал. В той же час окуляри віртуальної реальності HUAWEI VR Glass дозволили йому бачити у реальному часі атаки свого опонента.

Майже миттєва передача даних (швидкість 5G вдесятеро перевищує швидкість 4G) і практично відсутня затримка під час передачі сигналу забезпечили те, що гравець відчував кожен удар майстра кунг-фу у реальному часі. І все це фізично перебуваючи на відстані понад сто кілометрів один від одного.

Швидкість 5G наводить міст між історією та сьогоденням

Цим проектом компанія вирішила продемонструвати не лише технологічну досконалість моделі Huawei’s Mate 30 Pro 5G, але й той факт, що таким чином можна подолати межі між традиціями та сучасністю. Тобто відновити діалог між культурою, яка в цьому випадку представлена бойовими мистецтвами, та технікою.

Кріс Райтерманн (Chris Reitermann), директор WPP Team Huawei по роботі з клієнтами, зазначив: «Початок епохи 5G пропонує нам неймовірну можливість переосмислити роль смартфонів. Це в нашій крові – розширювати межі креативності, спираючись на потенціал технологій».

Міні-фільм «Кунг-фу двобій у 5G» був дуже прихильно сприйнятий публікою. Вона одразу порівняла цей проект з фільмом «Першому гравцю приготуватися» (Ready Player One). Тільки цього разу в реалі. Ця кампанія також викликала чимало нових дискусій і додала оптимізму щодо можливості налагодити зв’язок між культурною спадщиною та технологіями нового покоління.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Львівські дріжджіЛьвівські дріжджі

Бренд «Львівські дріжджі» показав, як звучить випічка, в ASMR-форматі

Бренд «Львівські дріжджі» разом із агенцією HASHTAG створили серію релакс ASMR-відео, які показують процесс приготування дріжджової випічки як медитацію. Вишукані ...

Діджитал-агенція CF.Digital розробила корпоративний сайт для Parimatch Ukraine

Діджитал-агенція CF.Digital розробила корпоративний сайт для Parimatch Ukraine

Агенція CF.Digital розробила корпоративний сайт для бренду Parimatch. Сайт покликаний розповісти про соціальну відповідальність бізнесу, меценатство, спонсорство, освітні програми та ...

Аудіосеріал_Куренівка_історія київського потопу

MEGOGO розпочинає власне виробництво аудіосеріалів

Медіасервіс MEGOGO розпочав власне виробництво напряму аудіосеріалів. Відсьогодні, 23 лютого, на MEGOGO з’явився перший аудіосеріал «Куренівка: історія київського потопу», присвячений ...

Як робособаки здатні вплинути на будівництво та архітектуру

Щоб з’ясувати, наскільки корисними можуть бути робособаки, Foster+Partners випустила робота Spot на ще не завершеній електростанції Battersea в Лондоні.

NASA обрало рішення українського розробника для онлайн-мапи марсохода

Американське космічне агентство NASA використовує рішення українського розробника Володимира Агафонкіна для створення онлайн-мапи свого нового марсохода Perseverance. Про це сам ...

Оголошено конкурс з розробки айдентики до 30-ї річниці незалежності України

Оголошено конкурс з розробки айдентики до 30-ї річниці незалежності України

Міністерство культури та інформаційної політики оголосило конкурс з розробки айдентики до 30-ї річниці незалежності України. Айдентика має розкрити тематику Дня незалежності України ...