Нетворкінг організацій та проєктних менеджерів від «Креативної Європи»

Ви працюєте у секторі культурних та креативних індустрій та шукаєте проєкт, партнера чи менеджера своєї мрії? Тоді саме вас запрошують взяти участь у нетворкінг-сесії організацій та проєктних менеджерів. Нетворкінг-сесію організовує Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні в рамках заходу HeForShe Arts Week 2021. Захід проводиться організацією UN Women Ukraine вчетверте. 

Закритий онлайн-нетворкінг організацій та проєктних менеджерів відбудеться 9 березня з 13:00 до 15:00. Під час нетворкінгу за 2 години в реальному часі у кожного учасника буде можливість презентувати ідею проєкту, знайти потенційних партнерів та однодумців, або ж знайти менеджера для проєкту чи роботу у проєкті. 

Взяти участь можуть усі охочі, хто працює у будь-якому секторі культурних та креативних індустрій. Всього для участі буде обрано 50 осіб, ґрунтуючись на їхній мотивації.

Подати заявку на участь можна до 14:00 5 березня за посиланням.

До 8 березня усі відібрані учасники отримають підтвердження про участь на електронну пошту, яка була вказана у заявці.

Нетворкінг організацій та проєктних менеджерів від «Креативної Європи»

А ми нагадуємо, що «Креативна Європа» в Україні та HeForShe запрошують на онлайн-захід «Жіноче лідерство в креативних індустріях». Захід відбудеться 9 березня. Під час заходу відбудеться онлайн-дискусія щодо ролі жінки та жіночого лідерства у культурних та креативних індустріях, та онлайн-нетворкінг для всіх, хто хоче знайти менеджера або проєкт своєї мрії. 

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Спогади із покинутого міста: MEGOGO запустив документальний аудіосеріал «Прип’ять»

21 квітня на медіасервісі MEGOGO з’явився документальний аудіосеріал «Прип’ять» до 35-ої річниці пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС. Це шість епізодів ...

Сумний мандрил, що грає на гітарі, або Як показати, навіщо людям подорожі

Життя не мусить обмежуватися сірою буденністю. А сумний мандрил, який грає на гітарі, нагадує нам, що це послання – не пусті слова.

Creative Digest CIAU. Випуск #036

Конкурс до Дня дизайнера. Нові проєкти від Google. Вебінари про ефективні комунікації для культурних та креативних проєктів. А також нова ...

ЮНІСЕФ нагадує, що не кожна дитина має можливість навчатися дистанційно

Відео від ЮНІСЕФ під назвою «Освіта» показує, що не в кожній родині і не в кожному домі діти мають можливість навчатися дистанційно.

Don’t Just Share, Care! До Дня Землі Ренді Цукерберг закликає перейти від лайків до реальних справ

Бренд SodaStream, провідний виробник газованих напоїв у США, розпочав свою кампанію до Дня Землі 2021 під слоганом Don’t Just Share, ...

Спецпроєкт BAKOTECH про дівчат в IT: погляд зсередини

22 квітня відзначається День дівчат в IT. До цього дня спеціалісти з BAKOTECH випустили на YouTube-каналі невеликий спецпроєкт про роль ...