Агенція АртПоле запрошує приєднатись до аудіовізуальної подорожі

Агенція АртПоле запрошує стати учасниками експерименту з електронною музикою разом з музикантом Віктором Новожиловим, який у прямому ефірі міксуватиме ембієнтні текстури з природними звуками Дністровського каньйону, останньою локацією фестивалю «АртПоле».

Віктор Новожилов, відомий участю в проєктах агенції АртПоле «Альберт або найвища форма страти» та «Безкінечна подорож», віддавна займається звуковим електронним експериментаторством та захоплюється польовими записами. Візуального забарвлення події додадуть медитативні ландшафти Дністровського каньйону та маленького села Уніж, зафіксовані режисером Вадимом Ільковим.

Онлайн-трансляція відбудеться на Facebook-сторінці агенції АртПоле 22 квітня о 20:00. Сторінка події на Facebook за посиланням.

«Зберігати спокій, лишатися врівноваженими й помічати весну важливо завжди, але зараз, поки вакцину не знайдено, війна не закінчена, а ліси будь-якої миті можуть зайнятися полум’ям знову, це вже життєво необхідно. Тому пропонуємо здійснити аудіовізуальну подорож в Уніж — маленьке село в Дністровському каньйоні, яке свого часу багатьом з нас відкрило світ, а світу — Україну. Ми впевнені, що ще матимемо нагоду зустрітися офлайн. Поки ж — де б хто не знаходився зараз — гарного вечора й розвиненої уяви всім», — запрошує директорка Агенції АртПоле Мирослава Ганюшкіна.

Уніж — унікальна локація. Саме там провів свої останні чотири літа легендарний фестиваль АртПоле. Почавшись у 2004-му в гуцульському селі Шешори, він протягом 12-ти років відбувся на Вінниччині, Одещині, Луганщині та в Криму, і згодом знову повернувся на Франківщину. Завдяки Міжнародному фонду «Відродження» та благочинцям, які підтримали кампанію на краудфандинговій платформі «Велика Ідея», було створено віртуальний архів фестивалю, який можна переглянути за посиланням.

АртПоле

Довідка:

Агенція АртПоле — незалежна мистецька платформа, яка спеціалізується на створенні інноваційних проєктів. Кожен з них відкриває нові можливості комунікації між митцями, нові методи роботи з різними арт-дисциплінами і, як результат, нові форми та сенси в сучасному мистецтві. Агенція також запрошує до спільної роботи антропологів культури й філософів, створюючи мультидисциплінарне поле існування для кожного мистецького твору.

Впевнені, вам також буде цікаво подивитись на нову креативну кампанію від агенції Banda та екосистеми додатків для турботи про здоров’я BetterMe.

А організація INSCIENCE запустила онлайн-курс про психічне здоров’я з погляду науки.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Розподіл авторських прав між співавторами, або Як поділити твір

За замовчуванням правовласником завжди є автор, тобто сукупність майнових прав (використовувати, дозволяти чи забороняти використання) належить автору, якщо різного роду ...

Спогади із покинутого міста: MEGOGO запустив документальний аудіосеріал «Прип’ять»

21 квітня на медіасервісі MEGOGO з’явився документальний аудіосеріал «Прип’ять» до 35-ої річниці пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС. Це шість епізодів ...

Сумний мандрил, що грає на гітарі, або Як показати, навіщо людям подорожі

Життя не мусить обмежуватися сірою буденністю. А сумний мандрил, який грає на гітарі, нагадує нам, що це послання – не пусті слова.

Creative Digest CIAU. Випуск #036

Конкурс до Дня дизайнера. Нові проєкти від Google. Вебінари про ефективні комунікації для культурних та креативних проєктів. А також нова ...

Спецпроєкт BAKOTECH про дівчат в IT: погляд зсередини

22 квітня відзначається День дівчат в IT. До цього дня спеціалісти з BAKOTECH випустили на YouTube-каналі невеликий спецпроєкт про роль ...

Google підготував дудл до Дня Землі

Сьогодні Google разом з усім світом святкує День Землі новим дудлом. Цього року дудл до Дня Землі присвячений масовому висадженню ...