12 експериментів з дизайном мотоциклів і скутерів, які можна було побачити цього року

Навіть рокові соціального дистанціювання не вдалося зупинити креативні колаборації, роботу над концептуальними моделями та експерименти з дизайном мотоциклів і скутерів. Цього року мотоцикли стали навіть ще скульптурнішими і схильнішими до суцільнолитих корпусів. Вони варіюються від стилю арт-деко та двоколісних монолітів до надувних складаних конструкцій.

Тож пропонуємо вашій увазі 12 цікавих дизайнерських рішень для мотоциклів та скутерів, які можна було побачити за минулі 12 місяців.

Kingston Custom Good Ghost

Цей мотоцикл в стилі арт-деко виглядає так, наче йому місце в музеї. І так воно, власне, і є: його було створено на замовлення музею та скульптурної галереї Haas Moto, що в Далласі, Техас.

Katalis EV.1000

Натхненням для цього електричного мотоцикла від індонезійських дизайнерів стали літаки-винищувачі часів Другої світової війни. Його навіть обладнано різноманітними цілком функціональними ретро-інструментами: від аналогового вольтметра до вимикача фар.

2029

Майстерня Fuller Moto створила ось такий футуристичний електроцикл з повністю закритим алюмінієвим корпусом, прозорими полікарбонатними колесами та надрукованими з титану деталями. Він також створювався для музею Haas Moto, який від 1901 року до наших днів встиг зібрати майже 200 таких унікальних моделей мотоциклів.

BMW R9T Motorrad

Продовжує тенденцію закритих корпусів і ось цей результат співпраці між BMW Motorrad та московською майстернею Zillers Garage. Такий корпус з постапокаліптичною естетикою був створений для моделі R18, конструкція якої під ним лишилася незмінною.

Poimo

…тобто POrtable Inflatable Mobility становить собою портативний електроскутер, який надувається на кшталт повітряної кульки. Важить він лише 5,5 кг і вміщається у середніх розмірів рюкзак.

ILYAi

З усіма елегантними металевими корпусами також контрастує (щоправда, по-іншому) ось цей витвір дизайнера Мікія Кобаясі (Mikiya Kobayashi). Цей триколісний електричний скутер вирізано зі шматка дерева. Розрахований він насамперед на людей, у яких проблеми з мобільністю. Зокрема на літніх людей.

EV-1

Французька компанія Newron Motors також цього року явила світові електроцикл з дерев’яним корпусом. Дерево обгортає літій-іонний акмулятор, який можна повністю зарядити за 40 хвилин.

Cyberbike

Автором цього експериментального дизайну, створеного під враженням від Tesla Cybertruck, став відеоблогер Кейсі Нейстат. Ідея зародилася в нього тоді, коли він мав виконати тест-драйв ще незавершеного прототипу мотоцикла компанії Super73. Оскільки не можна було, щоб цей мотоцикл розгледіли на вулицях, креативник зробив для нього захисну оболонку.

NOMOTO

Розмиваючи межу між мотоциклами та міською архітектурою, концептуальний мотоцикл від мічиганського дизайнера Джої Рутье виглядає доволі дивно. Рутьє спробував мінімізувати його дизайн, створивши цілком функціональний мотоцикл, який на мотоцикл абсолютно не схожий. Припаркований на вулицях міста він може бути настільки непримітним, що люди пройдуть повз нього, навіть не здогадавшись, що це – транспортний засіб.

Bugkart Wasowski

Мексиканська студія Aldekas взяла легковпізнаваний для всіх Volkswagen Beetle і зробила з крил цього автомобіля ось такий мотоцикл.

NASA Motorcycle

Відколи NASA оголосила про свій намір висадити астронавтів на Місяці у 2024 році, це дало поштовх численним проєктам на цю тему. Зокрема і ось такому мотоциклові для місячної поверхні від російського дизайнера Андрія Фабішевського.

Vanderhall Venice GT

І завершує дванадцятку експериментів з дизайном мотоциклів і скутерів ось такий напівавтомобіль, напівмотоцикл.

Джерело 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Український ілюстратор Сергій Майдуков створив ілюстрацію для статті The Guardian

Відомий український ілюстратор Сергій Майдуков, який малює для таких видань, як The New Yorker і The New York Times, проілюстрував статтю ...

Карантинний проєкт Макса Зідентопфа: «бездонна» яма, присвячена Кім Кардаш’ян

Яма, присвячена Кім Кардаш’ян, тягнеться на кілька метрів вглиб землі, а на поверхні вона скидається на маленький вулкан.

Lego запустить власну версію TikTok для іграшкових фігурок

Користувацьким інтерфейс Vidiyo складається не з віртуальних кнопок та слайдерів, а з цілком реальних кубиків та іграшкових фігурок.

Українські ілюстраторки Альона Шостко та Анна Іваненко перемогли на престижному європейському конкурсі (оновлено)

Українські ілюстраторки Альона Шостко та Анна Іваненко перемогли на європейському конкурсі iJungle 2020 Illustration Awards. Альона Шостко отримала золото в номінації ...

Avangarden cultural agency оголошує OPEN CALL на участь в онлайн-виставці цифрового мистецтва

Avangarden cultural agency оголошує OPEN CALL на участь в онлайн-виставці цифрового мистецтва під назвою «Forever is our today». Організатори виставки ...

Saliut MagazineSaliut Magazine

Фонд «Основи» та Видавництво «Основи» створили журнал про українську фотографію — Saliut

Фонд «Основи» спільно з Видавництвом «Основи» та завдяки підтримці Українського Культурного Фонду створили журнал про українську фотографію — Saliut. Як ...