В сентябре в Киеве состоится фестиваль Comic Con Ukraine

22 – 23 сентября в Киеве на территории Арт-завода Платформа пройдет международный фестиваль современной поп-культуры Comic Con Ukraine. Во время мероприятия фанаты анимации, кинематографа, популярных игр и литературы встретятся со звездными гостями и единомышленниками.

В рамках фестиваля устроят танцевальные баттлы между разными командами Украины, косплей-шоу и конкурс. По словам организаторов, гостей ожидают различные лекции и квесты, а также масштабная тематическая ярмарка.

В «Комикс Ангаре» соберутся украинские издатели комиксов. Там состоятся презентации, первые выпуски новых проектов, встречи с любимыми авторами и автограф-сессии с известными художниками.

Слушатели лекций на Comic Con Ukraine узнают в частности о том, откуда появились зомби и с чего начиналось развитие комикс-индустрии и косплей.

Стоимость билетов: 300 – 450 гривен.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

В Україні відбудеться перша інтерактивна подія в віртуальному просторі

13-14 червня відбудеться форум «На кордонах» — перша в Європі інтерактивна подія в віртуальному просторі для українців та громадянського суспільства. Інтерактивна подія ...

На що була б схожа типова світова банкнота: закономірності дизайну паперових грошей

Вебсайт Money.co.uk нещодавно опублікував нове дослідження, у якому було розглянуто різноманітні естетичні атрибути паперових грошей з різних країн світу.

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина друга

До вашої уваги — друга частина статті Вікторії Кулікової про те, як відомі українські митці проводили час на карантині. У ...

Мережа супермаркетів Argos пропонує британцям вчитися барабанити на мисках та каструлях

Обличчям кампанії стала 10-річна барабанщиця Нанді Бушелл, яка опублікувала серію відеоуроків, щоб навчити британців барабанити на всьому, що є в домі.

Злет популярності АСМР-відео: країни, тренди та креатори

Якщо ви спитаєте, хто зараз цар гори в сфері АСМР-відео, ви почуєте багато різних відповідей. Але цифри говорять самі за себе.

кураж

Кураж онлайн: розклад активностей на тиждень

Кураж (раніше Кураж Базар) — улюблена київська барахолка — з друзями та партнерами продовжує ділитися корисною інформацією онлайн, у прямих ...