Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

Автомобілебудівник Fiat виклався на повну, готуючи нову міжнародну кампанію, присвячену випуску свого першого електричного автомобіля. Компанія навіть залучилася для цього підтримкою Леонардо Ді Капріо, який протягом останніх 20 років чимало зробив для боротьби зі зміною клімату та підтримки біорізноманіття. В рамках своєї нової місії компанія Fiat співпрацює з модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті. Для цього автомобілебудівник випустив нову повністю електричну модель Fiat 500. Окрім того, три електрокара з цієї лінійки були створені в ході співпраці з італійськими модними брендами Bulgari, Armani та Kartell.

Ці три унікальні моделі будуть продані з аукціону, а усі кошти відійдуть благодійній природозахисній організації Leonardo DiCaprio Foundation. Їх, а також базову модель Fiat 500, було продемонстровано у серії відео, створених агенцією Leo Burnett та студією Movie Magic International.

Режисером мініфільмів став Федеріко Маццарісі (Federico Mazzarisi). В цих своїх роботах він вправно експериментує зі світлом, використовуючи відблиски від ламп, щоб повільно показати кожну характерну деталь автомобіля, перш ніж явити глядачам футуристичний дизайн повністю.

Режисер пояснив свою роботу так: «Моєю головною метою у цих фільмах було передати стиль Fiat за допомогою образів, притаманних Bulgari, Armani та Kartell. І хоча у відео не було жодного актора, мені хотілося зробити кампанію, заради якої Fiat співпрацює з модними брендами, палкою, емоційною та енергійною».

Висока мода та автомобілі

У ролику, присвяченому спільному дітищу Fiat та Armani, Маццарісі експериментував з конструкціями із дзеркал, використовуючи дзеркальні відображення поряд із мінімалістичною естетикою.

У ролику про модель, створену спільно з Kartell, креативна команда знов-таки скористалася мінімалістичним фоновим середовищем, у яке помістила іконічну лампу Kabuki цього модного бренда.

Натомість відео для бренда Bulgari включило в себе понад 70 кристалів, що постійно перебували у русі. Для того, щоб створити футуристичну атмосферу, їх підвісили зі стелі павільйону за автомобілем. Маццарісі розповів, що над роликом Bulgari працювала неймовірно майстерна команда зі спецефектів, яка знімала зі швидкістю 1000 кадрів на секунду, щоб зобразити полиск золотої пудри, якою припорошена машина. Для режисера це становило особливий інтерес, адже раніше йому ще не доводилося використовувати так багато спецефектів, зроблених за допомогою камери. Втім, це було просто необхідно, оскільки креативна команда мала лише сім днів на постпродакшен, перш ніж настане час запускати готову кампанію.

Спочатку ці відео мали показати на Женевському автосалоні, але з огляду на обставини, їх було вирішено опублікувати онлайн.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Подорож квартирою у стилі стоп-моушн: як створювали мультфільм «Муніме»

Подорож квартирою у стилі стоп-моушн: як створювали мультфільм «Муніме»

Анімаційна студія Happy Hippie Lab спільно з компанією Because Production знімають мультфільм «Муніме». Це 4-хвилинна історія пригод маленького хлопчика, який зранку прокидається ...

Teva і Havas Digital Kyiv створили чат-бот емоційної підтримки

Більшість з нас щодня піклується про здоров’я близьких людей. За даними Teva, понад 40% дорослого населення у світі бере на ...

нідерландська вишиванка

У Києві презентували «нідерландську вишиванку»

У День вишиванки Посольство Нідерландів презентувало спеціальний проєкт — «нідерландську вишиванку». Вона розповідає про традиції двосторонніх відносин Нідерландів та України: ...

Майбутнє медицини: компанія NTT візьметься за створення цифрових двійників людей

Японська компанія NTT нещодавно оголосила про початок проєкту, який в перспективі дозволить створення цифрових двійників людей з метою медичних досліджень.

Які ідеї перемогли в конкурсі на кращий дизайн дезінфектанту для рук

Метою конкурсу на кращий дизайн дезінфектанту для рук був пошук рішень, які дозволять людям безпечно повернутися до суспільного життя після карантину.

Реклама Apple AirPods, знята у Києві, здобула «золото» премії Shots Awards 2020

Реклама Apple AirPods, знята у Києві, здобула «золото» Shots Awards 2020

Про це йдеться на офіційному сайті Shots Awards. Ролик під назвою «Bounce» переміг у номінації «Телевізійна реклама року, що триває понад хвилину». ...