Іспанський скульптор створює дивовижні музичні інструменти з усякої всячини

Бічопало (Bichopalo), іспанський скульптор з Валенсії, спеціалізується на створенні музичних інструментів. От тільки робить він свої музичні інструменти з усякої всячини, навіть з доволі незвичних об’єктів. Зокрема, він намагається включити до своїх конструкцій якомога більше природних елементів. Наприклад живі рослини, палички-гілочки, кокоси, ємності з водою, а також трубки та банки. Серед інших речей тут можна побачити також невеличкі сфери, які окрім інших своїх функцій використовуються ще й як будиночки для пташок. Точніше, для Піко та Верді, двох папуг скульптора.

Такі пристрої не лише здатні грати чудову музику, але в них також є на чому оку відпочити. Хоча й не кожному спостерігачеві під силу ідентифікувати усі ті предмети, що пішли на створення цих оригінальних музичних інструментів.

Рослинна флейта-синтезатор?

Своєму найновішому витвору скульптор дав химерну назву «Plantyflutesizer». І його опубліковане вчора у Інстаграмі відео дійсно вражає. За словами самого митця, робота над цією флейтою-синтезатором ще не завершена, хоча пересічному глядачеві й складно уявити, що тут можна додати чи вдосконалити. Остаточна версія буде явлена публіці пізніше.

Тим часом цей креатор та майстер музики пояснив, що на створення флейти-синтезатора у нього пішли не години і навіть не дні, а місяці. Основою інструмента став своєрідний секвенсер, здатний програвати 8 нот, які можна комбінувати у різній послідовності. Електричний імпульс запускає моторчик, що вдаряє маніпулятором по сенсору, на який записана відповідна нота. Втім, інженерна винахідливість, мелодійність та творчий задум – це ще не все з того, що варте уваги в цьому музичному інструменті.

Свою мить слави заслужили також папужки Ріко та Верді, яких можна побачити й у відео. Як пояснює Бічопало: «Це просто неймовірно, скільки світла здатні привнести в життя такі маленькі істоти. Якщо у вас є домашні улюбленці, ви знаєте, що я маю на увазі. Вони – моя родина, джерело чистої та щирої любові, яка, хай там що, лишається незмінною. А у нинішні часи карантину саме це й потрібне людині як ніколи».

Інші музичні інструменти з усякої всячини з колекції скульптора також не поступаються флейті-синтезатору своєю красою та вигадливістю.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

«Алло, не спиш? Я тебе кохаю». TABASCO створило валентинки для українських брендів

Креативне агентство TABASCO створило валентинки, якими освідчилося своїм клієнтам, бізнес-, інформпартнерам, а також компаніям, з якими реалізовує соціальні проєкти. 14 ...