Іспанський скульптор створює дивовижні музичні інструменти з усякої всячини

Бічопало (Bichopalo), іспанський скульптор з Валенсії, спеціалізується на створенні музичних інструментів. От тільки робить він свої музичні інструменти з усякої всячини, навіть з доволі незвичних об’єктів. Зокрема, він намагається включити до своїх конструкцій якомога більше природних елементів. Наприклад живі рослини, палички-гілочки, кокоси, ємності з водою, а також трубки та банки. Серед інших речей тут можна побачити також невеличкі сфери, які окрім інших своїх функцій використовуються ще й як будиночки для пташок. Точніше, для Піко та Верді, двох папуг скульптора.

Такі пристрої не лише здатні грати чудову музику, але в них також є на чому оку відпочити. Хоча й не кожному спостерігачеві під силу ідентифікувати усі ті предмети, що пішли на створення цих оригінальних музичних інструментів.

Рослинна флейта-синтезатор?

Своєму найновішому витвору скульптор дав химерну назву «Plantyflutesizer». І його опубліковане вчора у Інстаграмі відео дійсно вражає. За словами самого митця, робота над цією флейтою-синтезатором ще не завершена, хоча пересічному глядачеві й складно уявити, що тут можна додати чи вдосконалити. Остаточна версія буде явлена публіці пізніше.

Тим часом цей креатор та майстер музики пояснив, що на створення флейти-синтезатора у нього пішли не години і навіть не дні, а місяці. Основою інструмента став своєрідний секвенсер, здатний програвати 8 нот, які можна комбінувати у різній послідовності. Електричний імпульс запускає моторчик, що вдаряє маніпулятором по сенсору, на який записана відповідна нота. Втім, інженерна винахідливість, мелодійність та творчий задум – це ще не все з того, що варте уваги в цьому музичному інструменті.

Свою мить слави заслужили також папужки Ріко та Верді, яких можна побачити й у відео. Як пояснює Бічопало: «Це просто неймовірно, скільки світла здатні привнести в життя такі маленькі істоти. Якщо у вас є домашні улюбленці, ви знаєте, що я маю на увазі. Вони – моя родина, джерело чистої та щирої любові, яка, хай там що, лишається незмінною. А у нинішні часи карантину саме це й потрібне людині як ніколи».

Інші музичні інструменти з усякої всячини з колекції скульптора також не поступаються флейті-синтезатору своєю красою та вигадливістю.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Філософський Сад

Проєкт «Філософський Сад» відкриває доступ до серії подкастів та лонгрідів про культуру

Кожен подкаст і лонгрід проєкту «Філософський Сад» — це бесіда і пошук відповіді на запитання: «Якою мовою люди мистецтва говорять ...

Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Техогляд дитини: Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Інтернет-журнал Platfor.ma разом з ЮНІСЕФ Україна та USAID вирішили креативно нагадати про важливість та необхідність вакцинації. Разом вони розробили проєкт ...

Adobe MAX 2020 Creativity Conference

З 20 по 22 жовтня відбудеться Adobe MAX 2020 Creativity Conference

Цього року Adobe MAX 2020 Creativity Conference пройде онлайн і безкоштовно. На конференції планується понад 350 сесій і майстер-класів, виступи ...

Паперові мотоцикли та пластилінові зайці: шість кампаній, що вражають майстерністю анімації

Серед кампаній, що відзначилися майстерністю анімації, можна побачити теплі різдвяні історії, метаморфози мотоциклу та різнокольорових пластилінових зайців.

Як зробити ідеальне фото: підготовка та результат

Завісу таємниці трохи відхиляє новий тренд в соцмережах The Setup vs. The Shot. Тобто підготовка до того, як зробити ідеальне фото, та її результат.

Конкурс мікрофотографії Nikon 2020 оголосив переможців

В ході конкурсу Nikon Small World 2020 було обрано 20 фотографій, які доводять, що пошук науковцями відповідей йде поруч зі здатністю цінувати красу.