Creascope запрошує на онлайн-семінар від Trend Union

23 липня відбудеться вебінар Stillness, організований Creascope спільно з Trend Union.

Cвіт нарешті винаходить новий культурний ландшафт, у якому ціннісні зміни та дизайн (як інструмент створення нової матеріальної реальності) грають активну роль.

У вебінарі Stillness йтиметься про надихаюче майбутнє, в якому взаємодіятимуть: дизайнери та суспільство, дизайнери та робітники, дизайнери та люди з інвалідністю, дизайнери та незаможні, дизайнери та аматори, дизайнери та дизайнери…

Семінар буде цікавий представникам креативних професій і бізнесів зі сфери моди, дизайну, декору, туризму, гастрономії та інших. А також стане дієвим інструментом для тих, хто націлений на аналіз та розуміння розвитку майбутнього, на дослідження та застосування трендів в бізнесі та повсякденному житті: маркетологам, рекламістам, арт-директорам, фотографам та будь-кому, хто працює з предметами, образами та сенсами.

Спікери вебінару: Лі Еделькорт, Філіп Фіммано.

23 липня відбудеться вебінар Stillness, організований Creascope спільно з Trend Union.

Лі Еделькорт відома своїми надихаючими семінарами та промовами про тренди та способи життя. Її компанії Trend Union та Edelkoort Itc. збирають та аналізують візуальну інформацію про тенденції змін у суспільствах та викладають синтез цих знань у трендбуках, якими користуються як окремі професіонали з різних галузей так і компанії, від малих до Fortune 500.

Двічі на рік Лі збирає спеціальні аудіовізуальні презентації, які чітко та надихаюче демонструють тренди на наступні декілька років. Прем’єрна презентація цієї інформації завжди відбувається в Парижі, у штаб-квартирі Trend Union, а потім відправляється в тур головними містами світу: Лондон, Стокгольм, Нью-Йорк, Токіо, Берлін, Амстердам. Вже  10 років, як на запрошення Сreascope, ця програма відвідує Київ.

Останні роки ці семінари-презентацї Лі Еделькорт проводить разом із своїм бізнес-партнером, директором Trend Union та куратором міжнародних проєктів, Філіпом Фіммано.

Початок 23.07 о 10.00
Мова вебінару — англійська з перекладом російською

Більше інформації читайте тут.


25-26 липня на ВДНГ з нами знову буде Кураж — улюблена київська денна вечірка. Квитки доступні лише онлайн — як один із заходів дотримання норм безпеки.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

KMW-CW-Europe-UK-creativity-UA

KMW Global Marathon презентує секцію «Центральна та Західна Європа, Велика Британія: аналітичний огляд, ключові події, факти, цифри»

Провідна британська аналітична компанія Ampere Analysis приєднується до KYIV MEDIA WEEK Global Marathon та 14 вересня представить огляд аудіовізуальної індустрії Центральної, Західної Європи та Сполученого ...

Що вийшло, коли штучний інтелект спробував уявити іграшки-бестселери 2020

Компанія Adzooma спробувала візуалізувати найцікавіші гіпотетичні іграшки-бестселери 2020 року, згенеровані штучним інтелектом.

Український фотограф Артур Абрамів переміг у міжнародному фотоконкурсі National Geographic

Львівський фотограф Артур Абрамів переміг у міжнародному фотоконкурсі від National Geographic Treveller India «World Public Transport». Фотопроєкт присвячений різноманіттю видів громадського ...

Погнуті стовпи: ось уже 9 років нідерландський дизайнер працює над дивним проєктом

Дизайнер Онно Блейз вже впродовж багатьох років видивляється погнуті стовпи на узбіччях доріг. Він встиг зібрати 1400 фотографій, присвячених цій темі.

Конкурс Creative Review Photography Annual 2020 оголошує прийом заявок

У конкурсі Creative Review Photography Annual 2020 можуть взяти участь всі, хто має справу з фотомистецтвом: агенції, видавці, галереї, бренди, тощо.

IAMIDEA agency створила стратегію та рекламну кампанію 49-го кінофестивалю «Молодість»

Новий слоган – КІНО НЕ БЕЗ ПИТАНЬ. Кінофестиваль «Молодість» — перший міжнародний кінофестиваль на території України, що функціонує з 1970 ...