Creascope запрошує на онлайн-семінар від Trend Union

23 липня відбудеться вебінар Stillness, організований Creascope спільно з Trend Union.

Cвіт нарешті винаходить новий культурний ландшафт, у якому ціннісні зміни та дизайн (як інструмент створення нової матеріальної реальності) грають активну роль.

У вебінарі Stillness йтиметься про надихаюче майбутнє, в якому взаємодіятимуть: дизайнери та суспільство, дизайнери та робітники, дизайнери та люди з інвалідністю, дизайнери та незаможні, дизайнери та аматори, дизайнери та дизайнери…

Семінар буде цікавий представникам креативних професій і бізнесів зі сфери моди, дизайну, декору, туризму, гастрономії та інших. А також стане дієвим інструментом для тих, хто націлений на аналіз та розуміння розвитку майбутнього, на дослідження та застосування трендів в бізнесі та повсякденному житті: маркетологам, рекламістам, арт-директорам, фотографам та будь-кому, хто працює з предметами, образами та сенсами.

Спікери вебінару: Лі Еделькорт, Філіп Фіммано.

23 липня відбудеться вебінар Stillness, організований Creascope спільно з Trend Union.

Лі Еделькорт відома своїми надихаючими семінарами та промовами про тренди та способи життя. Її компанії Trend Union та Edelkoort Itc. збирають та аналізують візуальну інформацію про тенденції змін у суспільствах та викладають синтез цих знань у трендбуках, якими користуються як окремі професіонали з різних галузей так і компанії, від малих до Fortune 500.

Двічі на рік Лі збирає спеціальні аудіовізуальні презентації, які чітко та надихаюче демонструють тренди на наступні декілька років. Прем’єрна презентація цієї інформації завжди відбувається в Парижі, у штаб-квартирі Trend Union, а потім відправляється в тур головними містами світу: Лондон, Стокгольм, Нью-Йорк, Токіо, Берлін, Амстердам. Вже  10 років, як на запрошення Сreascope, ця програма відвідує Київ.

Останні роки ці семінари-презентацї Лі Еделькорт проводить разом із своїм бізнес-партнером, директором Trend Union та куратором міжнародних проєктів, Філіпом Фіммано.

Початок 23.07 о 10.00
Мова вебінару — англійська з перекладом російською

Більше інформації читайте тут.


25-26 липня на ВДНГ з нами знову буде Кураж — улюблена київська денна вечірка. Квитки доступні лише онлайн — як один із заходів дотримання норм безпеки.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.

День рідкісних захворювань 2021: Як масштабна світлова ініціатива привернула увагу майже 17 млн українців

Кілька років поспіль українські організації та фармацевтичні компанії, що опікуються пацієнтами із рідкісними захворюваннями, реалізують низку проєктів в Україні до ...