Створи нову гру або геймінг-сервіс на хакатоні Universal Sports & Games Hackathon з призовим фондом $3000

Хакатон відбудеться у PMHUB в онлайн-форматі та триватиме 48 годин з 7 по 9 серпня.

Під час карантину ігри стали однією з головних розваг — це можливість отримати нові емоції і добре провести час, наодинці або з друзями. Геймінг — одна з найперспективніших сфер в entertainment-індустрії, якій прогнозують велике майбутнє.

Parimatch Tech за участі Amazon, JKR і Sector X проведуть 48-годинний онлайн-хакатон Universal Sports & Games Hackathon (#USGH), щоб надихнути активних людей на створення нових ігор і суміжних сервісів. Це подія для розробників, дизайнерів і маркетологів, які залишилися вдома, але прагнуть до спілкування, розвитку, колективній роботі і результату. Хакатон націлений як на готові команди, так і на індивідуальних учасників. У роботу можна буде взяти власні ідеї або завдання від компаній-партнерів.

Створи нову гру або геймінг-сервіс на хакатоні Universal Sports & Games Hackathon з призовим фондом $3000

На #USGH учасники зможуть створити:

  • Нові ігри: казуальні, мобільні або десктопні;
  • Інструменти для передбачення спортивних подій;
  • Контент-сервіси: титрувальні машини, чат-боти, розширення для Twitch;
  • Інструменти для статистики та маркетингу;
  • Доповнення до соціальних мереж і багато іншого.

Під час Universal Sports & Games Hackathon учасникам нададуть необхідні інструменти, інфраструктуру і платформу Parimatch Tech для реалізації проектів. Займатися процесом будуть ментори з компаній-партнерів Amazon, Parimatch Tech, JKR, акселератора Sector X тс інших профільних бізнесів.

Фіналісти отримають призи від Amazon, а три переможці розділять $3000 на реалізацію проекту. Крім того, переможці отримають можливість потрапити на трек з Parimatch Tech в акселераційний хаб Sector X на базі UNIT.City, запустити пілот і отримати фінансування від JKR на суму до $5 млн.

Реєстрація на онлайн-хакатон #USGH закінчується о 15:00, 7 серпня. У цей же день о 18:00 учасники отримають завдання від партнерів і почнуть роботу над проектами. 9 серпня в рамках півфіналу і фіналу журі обере трьох переможців і розділить призи.

Дізнатися більше та зареєструватися — на сайті #USGH.

Створи нову гру або геймінг-сервіс на хакатоні Universal Sports & Games Hackathon з призовим фондом $3000

Про організаторів:

  • Parimatch Tech — R&D-центр глобальної холдингової компанії Parimatch. Прогресивний розробник сучасних технологічних рішень у сфері Gaming & Entertainment.
  • Amazon Web Services (AWS) — найуніверсальніша сама універсальна і широко розповсюджена хмарна платформа, яка пропонує понад 175 сервісів. Серед клієнтів — мільйони стартапів, великих корпорацій і державних структур.
  • JKR — інвестиційна фірма, яка допомагає стартапам ставати прибутковими компаніями в сферах діджитал-маркетингу, кіберспорту, аналітики спортивних даних і створення контенту.
  • Sector X — стартап-акселератор, місце найбільших можливостей для стартапів в Україні. Він розташований в інноваційному парку UNIT.City і є ключовим елементом екосистеми цього динамічного міста в місті.

14 вересня відбудеться KYIV MEDIA WEEK 2020. Global Marathon!

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Проєкції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проєкції SmartThings.

Що принесло водою: агенція McCann повністю обставила квартиру річковим сміттям

Спочатку креативна команда планувала облаштувати кілька таких «апартаментів з річки» у вантажних контейнерах, які були б цілодобово відкриті для публіки.

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

З 27 жовтня до 1 листопада в Україні вперше відбуватиметься Тиждень малих українських виробників. Його мета — підтримати представників малого ...

Найбіліший білий колір як спосіб боротьби з глобальним потеплінням

Американські науковці отримали найбіліший білий колір у світі, який так ефективно відбиває світло, що охолоджує поверхню, яка в цей колір пофарбована.

Дерева теж можуть бути біженцями, як показує кампанія про захист лісів Амазонії

Одна з місцевих рослин – дерево ятоба – наразі шукає прихистку в посольствах інших країн, оскільки на батьківщині її життя опинилося під загрозою.