Створи нову гру або геймінг-сервіс на хакатоні Universal Sports & Games Hackathon з призовим фондом $3000

Хакатон відбудеться у PMHUB в онлайн-форматі та триватиме 48 годин з 7 по 9 серпня.

Під час карантину ігри стали однією з головних розваг — це можливість отримати нові емоції і добре провести час, наодинці або з друзями. Геймінг — одна з найперспективніших сфер в entertainment-індустрії, якій прогнозують велике майбутнє.

Parimatch Tech за участі Amazon, JKR і Sector X проведуть 48-годинний онлайн-хакатон Universal Sports & Games Hackathon (#USGH), щоб надихнути активних людей на створення нових ігор і суміжних сервісів. Це подія для розробників, дизайнерів і маркетологів, які залишилися вдома, але прагнуть до спілкування, розвитку, колективній роботі і результату. Хакатон націлений як на готові команди, так і на індивідуальних учасників. У роботу можна буде взяти власні ідеї або завдання від компаній-партнерів.

Створи нову гру або геймінг-сервіс на хакатоні Universal Sports & Games Hackathon з призовим фондом $3000

На #USGH учасники зможуть створити:

  • Нові ігри: казуальні, мобільні або десктопні;
  • Інструменти для передбачення спортивних подій;
  • Контент-сервіси: титрувальні машини, чат-боти, розширення для Twitch;
  • Інструменти для статистики та маркетингу;
  • Доповнення до соціальних мереж і багато іншого.

Під час Universal Sports & Games Hackathon учасникам нададуть необхідні інструменти, інфраструктуру і платформу Parimatch Tech для реалізації проектів. Займатися процесом будуть ментори з компаній-партнерів Amazon, Parimatch Tech, JKR, акселератора Sector X тс інших профільних бізнесів.

Фіналісти отримають призи від Amazon, а три переможці розділять $3000 на реалізацію проекту. Крім того, переможці отримають можливість потрапити на трек з Parimatch Tech в акселераційний хаб Sector X на базі UNIT.City, запустити пілот і отримати фінансування від JKR на суму до $5 млн.

Реєстрація на онлайн-хакатон #USGH закінчується о 15:00, 7 серпня. У цей же день о 18:00 учасники отримають завдання від партнерів і почнуть роботу над проектами. 9 серпня в рамках півфіналу і фіналу журі обере трьох переможців і розділить призи.

Дізнатися більше та зареєструватися — на сайті #USGH.

Створи нову гру або геймінг-сервіс на хакатоні Universal Sports & Games Hackathon з призовим фондом $3000

Про організаторів:

  • Parimatch Tech — R&D-центр глобальної холдингової компанії Parimatch. Прогресивний розробник сучасних технологічних рішень у сфері Gaming & Entertainment.
  • Amazon Web Services (AWS) — найуніверсальніша сама універсальна і широко розповсюджена хмарна платформа, яка пропонує понад 175 сервісів. Серед клієнтів — мільйони стартапів, великих корпорацій і державних структур.
  • JKR — інвестиційна фірма, яка допомагає стартапам ставати прибутковими компаніями в сферах діджитал-маркетингу, кіберспорту, аналітики спортивних даних і створення контенту.
  • Sector X — стартап-акселератор, місце найбільших можливостей для стартапів в Україні. Він розташований в інноваційному парку UNIT.City і є ключовим елементом екосистеми цього динамічного міста в місті.

14 вересня відбудеться KYIV MEDIA WEEK 2020. Global Marathon!

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

26 квітня на ВДНГ відкривається мультимедійна виставка «Чорнобиль. Подорож»

Мультимедійна виставка «Чорнобиль. Подорож» складається з сімох смислових блоків — від світового контексту карколомного 1986 року до розповіді про саму ...

Нова пошта Глобал запустила масштабну комунікаційну кампанію

23 квiтня Нова пошта Глобал запустила свою наймасштабнішу комунікаційну кампанію, яка триватиме 4 місяці. Мета кампанії — різним аудиторіям розповісти ...

Природозахисна організація Beneath The Waves продає NFT, щоб допомогти акулам

Є люди, які ночами не сплять, вигадуючи імена своїм майбутнім дітям. А деякі щасливці з них тепер мають можливість дати ...

Бренд Unilever випустив дезодорант з інклюзивним дизайном

Такий дезодорант з інклюзивним дизайном має нове пакування з кришечкою, яку можна відкрутити однією рукою, вбудованою ручкою та етикеткою шрифтом ...

Avon започатковує продаж брошок, щоб змінити життя жінок на краще

Компанія AVON розпочала в Україні продаж благодійних брошок. Мета ініціативи — зібрати кошти на допомогу жінкам у розв’язанні двох великих ...

Фільми для незрячих людей: SWEET.TV долучився до проєкту «Доступне Кіно»

Онлайн-кінотеатр SWEET.TV розпочав співпрацю з агенцією «Доступне Кіно», що працює в межах громадської організації «Боротьба за права». Мета співпраці — щоб якісних, легальних, доступних для ...