Створи нову гру або геймінг-сервіс на хакатоні Universal Sports & Games Hackathon з призовим фондом $3000

Хакатон відбудеться у PMHUB в онлайн-форматі та триватиме 48 годин з 7 по 9 серпня.

Під час карантину ігри стали однією з головних розваг — це можливість отримати нові емоції і добре провести час, наодинці або з друзями. Геймінг — одна з найперспективніших сфер в entertainment-індустрії, якій прогнозують велике майбутнє.

Parimatch Tech за участі Amazon, JKR і Sector X проведуть 48-годинний онлайн-хакатон Universal Sports & Games Hackathon (#USGH), щоб надихнути активних людей на створення нових ігор і суміжних сервісів. Це подія для розробників, дизайнерів і маркетологів, які залишилися вдома, але прагнуть до спілкування, розвитку, колективній роботі і результату. Хакатон націлений як на готові команди, так і на індивідуальних учасників. У роботу можна буде взяти власні ідеї або завдання від компаній-партнерів.

Створи нову гру або геймінг-сервіс на хакатоні Universal Sports & Games Hackathon з призовим фондом $3000

На #USGH учасники зможуть створити:

  • Нові ігри: казуальні, мобільні або десктопні;
  • Інструменти для передбачення спортивних подій;
  • Контент-сервіси: титрувальні машини, чат-боти, розширення для Twitch;
  • Інструменти для статистики та маркетингу;
  • Доповнення до соціальних мереж і багато іншого.

Під час Universal Sports & Games Hackathon учасникам нададуть необхідні інструменти, інфраструктуру і платформу Parimatch Tech для реалізації проектів. Займатися процесом будуть ментори з компаній-партнерів Amazon, Parimatch Tech, JKR, акселератора Sector X тс інших профільних бізнесів.

Фіналісти отримають призи від Amazon, а три переможці розділять $3000 на реалізацію проекту. Крім того, переможці отримають можливість потрапити на трек з Parimatch Tech в акселераційний хаб Sector X на базі UNIT.City, запустити пілот і отримати фінансування від JKR на суму до $5 млн.

Реєстрація на онлайн-хакатон #USGH закінчується о 15:00, 7 серпня. У цей же день о 18:00 учасники отримають завдання від партнерів і почнуть роботу над проектами. 9 серпня в рамках півфіналу і фіналу журі обере трьох переможців і розділить призи.

Дізнатися більше та зареєструватися — на сайті #USGH.

Створи нову гру або геймінг-сервіс на хакатоні Universal Sports & Games Hackathon з призовим фондом $3000

Про організаторів:

  • Parimatch Tech — R&D-центр глобальної холдингової компанії Parimatch. Прогресивний розробник сучасних технологічних рішень у сфері Gaming & Entertainment.
  • Amazon Web Services (AWS) — найуніверсальніша сама універсальна і широко розповсюджена хмарна платформа, яка пропонує понад 175 сервісів. Серед клієнтів — мільйони стартапів, великих корпорацій і державних структур.
  • JKR — інвестиційна фірма, яка допомагає стартапам ставати прибутковими компаніями в сферах діджитал-маркетингу, кіберспорту, аналітики спортивних даних і створення контенту.
  • Sector X — стартап-акселератор, місце найбільших можливостей для стартапів в Україні. Він розташований в інноваційному парку UNIT.City і є ключовим елементом екосистеми цього динамічного міста в місті.

14 вересня відбудеться KYIV MEDIA WEEK 2020. Global Marathon!

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Everydays – The First 5000 Days

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на аукціон цифровий витвір мистецтва

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на продаж цифровий витвір мистецтва — колаж «Everydays – The First 5000 Days» («Кожен день — ...

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

Український діджей створив відеопроєкт, щоб допомогти малим виробництвам вина та їжі Північної Італії

Український діджей та засновник формації DJBuro Влад Фісун відібрав платівки італійських продюсерів та поєднав мікс із приватним відео, відзнятим торік ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Creative Digest CIAU. Випуск #027Creative Digest CIAU. Випуск #027

Creative Digest CIAU. Випуск #027

Нова порція знань та натхнення від LIONS Live. Добірка актуальних можливостей професійного росту. Онлайн-довідник національних фільмів. Та тренди в графічному ...